dentysta dla  dzieci Lublin   www.juniordent.com.pl

Centrum Stomatologii Dziecięcej w Lublinie

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA LUBLIN, JUNIOR DENT, DENTYSTA W LUBLINIE, UL. CHODŹKI 3/A LUBLIN, LECZENIE DZIECI, ZĘBY, DLA DZIECI, STOMATOLOG.

leczenie dzieci w Lublinie Dentysta. Centrum Stomatologii

 

 

 
Centrum stomatologii dziecięcej w Lublinie
 Usługi

 


Stomatologia Dziecięca
(pedodoncja i profilaktyka) jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem chorób jamy ustnej (w tym choroby próchnicowej) u dzieci i młodzieży z szerokopojętą profilaktyką stosowaniem standardowych metod jak również alternatywnych np. ozonoterapii.

Stomatologia Zachowawcza zajmuje się metodami zachowania zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze. Materiały do wypełnień posiadają szeroką gamę kolorów, która pozwala na ich perfekcyjne dopasowanie, dokładnie do koloru zębów Pacjenta. W naszym gabinecie stosujemy wysokiej jakości materiały wypełniające , które nie tylko zapewnią wysoki efekt estetyczny ale również szczelność i trwałość wypełnień

Stomatologia Estetyczna jest dziedziną zajmującą się poprawą wyglądu estetycznego zębów i twarzy. Obejmuje zabiegi wybielania zębów, usuwanie kamienia nazębnego, korekcję kształtu i położenia zębów.

Periodontologia (choroby dziąseł i przyzębia)
Pacjenci cierpiący z powodu chorób przyzębia mogą liczyć na kompleksową opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej.
Zapewniamy Państwu profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej specjalnie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb wynikających z choroby tkanek przyzębia.

Protetyka
Odtwarza pierwotne warunki zgryzowe po utracie zębów naturalnych, po ich uszkodzeniu lub osłabieniu. Uzupełnienia protetyczne mogą być stałe, ruchome lub kombinowane( uzupełnienia ruchome połączone z uzupełnieniami stałymi za pomocą zasuw, zatrzasków, koron teleskopowych)

Chirurgia Stomatologiczna jest to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. W ramach tej specjalności wykonywany jest cały szereg zabiegów w obszarze obejmującym jamę ustną. Chirurgia stomatologiczna wspomaga również inne dziedziny stomatologii, np. endodoncję - resekcje wierzchołka korzenia, periodontologię - chirurgia przyzębia, protetykę - chirurgia przedprotetyczna

Ortodonca - Nie każdy z nas został obdarzony przez naturę pięknym prostym zgryzem i równymi zębami ; Niekiedy z tych względów w celu poprawy funkcji żucia , mowy czy też po prostu w celach estetycznych niezbędna jest ingerencja ortodonty.
 

  DOBRY STOMATOLOG DLA DZIECI W LUBLINIE, LECZENIE DZIECI, LUBLIN, STOMATOLOGIA, DENTYSTA, PRÓCHNICA,
 

WWW.JUNIORDENT.COM.PL  LUBLIN JUNIORDENT.COM.PL STOMATOLOG LUBLIN DLA DZIECI

Lublin, Lubelskie, Stomatolog dla dzieci, stomatologia dziecięca, Stomatologia Rodzinna w Lublinie,  www.juniordent.com.pl dentysta lublin ; leczenie lublin